M21NSTREET 2024 PILETID

Varajane moehuviline (Kuni 26.12) – 10€

Tavaline moehuviline (Kuni 19.01) – 12€

Hiline moehuviline (kuni pileteid jätkub) – 14€

Toetaja pilet – 21€

Kuna XXI kooli aatrium pole kummist, oleme seadnud piletitele piirarvu. Piletid on müügis kuni neid jätkub. Osta pilet M21NSTREETile juba varakult, et üritusest mitte ilma jääda ning pilet ka odavamalt soetada.

Toetaja piletid on mõeldud neile, kes soovivad M21NSTREETile suuremat toetust avaldada. Toetaja pileti omanik saab muidugi parima vaatega koha moeshow-l. Ka toetaja pileteid on müügis vaid kindel arv.

Pileteid saab osta ülekandega veebist või 24.01 ja 25.01 koolist kohapealt.


Piletiostu tingimused

 1. Piletite Kehtivus:
  Piletid kehtivad ainult 26. jaanuaril 2024.
  Pileteid kontrollitakse üritusel kohapeal isikut tõendava dokumendi alusel.
  Pilet kehtib vaid pileti soetamisel selgitusse märgitud inimesele. Pileti omanikku saab muuta kuni 6h enne ürituse algust, andes sellest teada meilil info@m21nstreet.ee.
 2. Pileti Tagastamine ja Vahetamine:
  Pileteid ei tagastata ega vahetata, välja arvatud juhul, kui üritus on ära jäänud või edasi lükatud.
 3. Ürituse Tühistamine või Edasilükkamine:
  Korraldajal on õigus üritus tühistada või edasi lükata ettenägematute asjaolude korral. Sellisel juhul tagastatakse pileti maksumus või antakse võimalus osaleda edasilükatud üritusel.
 4. Turvalisus:
  Ürituse korraldajal on õigus keelduda teenuse osutamisest või sissepääsust isikutele, kelle käitumine võib ohustada teisi osalejaid või rikkuda ürituse korraldamise korda.
 5. Pildi- ja Videomaterjal:
  Ürituse ajal tehakse fotosid ja videoid, mida kasutatakse reklaamimiseks ja turunduse eesmärkidel. Osalejatel, kes ei soovi jääda filmi või video peale, palutakse sellest korraldajale teada anda.
 6. Muudatused Tingimustes:
  Korraldajal on õigus teha ürituse piletimüügi tingimustes muudatusi. Muudatustest teavitatakse osalejaid veebisaidi kaudu või e-posti teel.
 7. Vastutus:
  Korraldaja ei vastuta isikliku varustuse kaotamise või kahjustamise eest ürituse toimumise ajal.
 8. Lisaküsimused:
  Küsimuste või täiendava teabe saamiseks võtke ühendust ürituse produtsendi Ats Mattias Tammega (ats.tamm@m21nstreet.ee).